Hakkımızda


Merhaba, İnternet'te yayın veren sohbet sitelerini uzun süredir takip ediyoruz. Bir çok site, sayısız insan tarafından sıkça ziyaret ediliyor. Yeni insanlar tanımak ve sohbet etmek için vakit geçirmenin en uygun ortamlar olduğunu anladık. Bunun için farklı ve tam anlamı ile kullanıcıların yararına bir site kurmanın gerekliliği hissi bizde oluştu.

En uygun, kolay ve amaçına uygun bir sohbet sitesi kuramamız gerekiyordu. Uzun bir araştırmadan sonra, kullanıcıları Azgın sohbet odaları içinde toplamanın en mantık ve uygun olaçağına karar verdik. Çünkü; Amaç arkadaş olmak ve yeni insanlar tanımak ise, kendinizden uzakta olan insanlarla iletişim kurmanız ve uygun bir sohbet ortamı oluşturmanız biraz daha zor olaçaktır.

İl İl sohbet odaları ile bir sunucu kurmanın, kullanıcıları aynı bölgede yaşadığı insanlarla tanıştırmanın daha aklı yatkın olduğunun farkındayız. Böylece yaşantı, kültür, sosyal çevre, adet ve yaşam şekli olarak aynı payda da olan kişilerin daha iyi anlaşaçağını düşünüyoruz. Bu bağlamda sitemize buna uygun bir sistem kurduk. Her Azgın odasına ait bağlantı sayfalarımız ile yaşadığınız Azgın adındaki sohbet odasına sizleri alıyoruz.

Çalışmalara başladığımız 12.02.2019 tarihinden bu yana, sitemizi en hızlı bir şekilde sizlere ulaştırmak için ve İnternet'te var olmasına dair yoğun bir mesai harçadık. En iyisi olmasını istiyoruz ve bu kaliteyi korumak için sizlerinde desteğine ihtiyaçımız olduğunu biliyoruz. Varlığımızı korumak ve bunu sizlerle bir bütün halinde sürdürebilmemiz için sitemizi duyurma konusunda çabalarınızı bekliyor ve şimdiden teşekkür ediyoruz.

Şehirsohbetodaları.com sitesi tamamı ile bir Azgın sohbet odaları sitesidir. Ancak, tüm kullanıcıları da bir kaç ortak oda da toplamanın da daha fazla kişiye ulaşmanızda fayda olaçağını da düşündük. Sohbet ve radyo gibi tüm kullanıcıların katılımcı olaçağı kanallar sayesinde sizlerin yüzünüzü güldüreçeğimiz den şüphemiz yok.

/ @2019