Azgin.ORG - Mobil Chat
Azgin.ORG - Mobil Chat

Her yaşa uygun mobil sohbet

7/24 saat sıkıntısı olmadan Özgürce Sohbet

sohbeti seçmeniz için en önemli 3 neden

sohbeti seçmeniz için en önemli 3 neden

Günümüzde, metin sohbeti farklı yaş gruplarına mensup insanlar arasında çok popülerdir ve görüntülü görüşme, uzun mesafelerin yanı sıra daha kısa aralıkları kapatmak için giderek yayılmaktadır. Bu ikisinin arasında, sesli sohbet bir yerlerde değerini kaybetti. Yoksa eski güzel bir sesli aramanın değerini unutmaya mı başladık? Düşünürseniz, telefon görüşmeleri daha iyi bir seçenektir ve diğer iletişim modlarına kıyasla her zaman böyle olacaktır.

1 - Telefon kaygısıyla savaşmanıza yardımcı olur.

Eller terliyor, kelimeler yerine ağzınızda pamukla doldurulmuş ses kırılıyor - telefon kaygısı böyle hissettiriyor. Telefon kaygısı uydurma bir kelime değildir; Aslında o kadar doğru ki, psikologlar bile konuyu ele aldı. Genel olarak insanlar, sadece zil sesinin korkutucu bir şekilde her tarafını yıkadığı ölçüde sesli aramalardan sapmaya başladılar.

Çağrı üzerinden mesaja bağlı olma alışkanlığı, birçok insanda yavaş yavaş telefon kaygısı yaratıyor. Mesele şu ki, telefonu görmezden gelmeye devam edemezsiniz. Hayatınızın bir noktasında, ya akrabalarınızla sesli bir görüşme yapmak, uzun süredir kayıp arkadaşlarınızla ya da boğazınızı temizlemek için bir röportaj yapmak için almanız gerekecek!

2 - Rahat ve hızlı

Metin yoluyla sohbet etmek, bir balonlu sakızı uzatmaya benzer. Konuşma saatlerce sürüklenmeye ve zamanınızı tüketmeye devam ediyor. Kapak tarafında, sesli arama hızlı ve kolaydır. Kelimeleri çıkarırsınız, karşı kişi cevap verir ve bir sonraki konuya sorunsuzca kayarsınız. Telefon sohbeti yoluyla yapılan bir görüşme, nispeten daha hızlı tamamlanır.

Kısa mesaj alışverişinde olduğu gibi sesli sohbette vaktinizi boşa harcamak zorunda değilsiniz ve ertelemiyorsunuz. Aynı anda hem mesaj yazıp hem de başka şeyler yapabileceğinizi düşünenler için, çoklu görevin insanların sandığı kadar kolay olmadığını bilin. Aslında bilim, çoklu görevin sizi daha da geciktirdiğini kanıtlıyor.

3 - Daha etkileyici

Sesli sohbetin metin mesajlarından çok daha iyi olmasının bir başka nedeni, sesinizle birlikte niyetlerinizi iletmesidir. Görüyorsunuz, sohbet ederken, aslında konuştuğunuz kişiye karşı böyle hissetmediğiniz halde, pasif-agresif veya sinirlenmiş, sıkılmış vb. Görünebilirsiniz. Ancak, bir telefonda konuşurken, ses tonunuz duygularınızı açıklar.

Bu, yanlış anlamaları ortadan kaldırır. Dahası, metinler karşıdaki kişinin onlarla ilgilendiğinizi düşünmesine neden olabilir. Ancak, sesli arama yaptığınızda bu olmaz. Çünkü, görüyorsunuz, bir sesli aramada, hattaki kişiyi ona özel davrandığınızı hissettirecek kadar bağlantıda kalmazsınız.

Genç Sohbet - Ücretsiz genç sohbet odası
Genç Sohbet - Ücretsiz genç sohbet odası

enç sohbeti, gençlerle sohbet etmek isteyen kullanıcılarla doğrudan iliş…

Sesli Sohbet Odalarının Keyfini Çıkarın
Sesli Sohbet Odalarının Keyfini Çıkarın

Hayatımız boyunca, yabancılarla etkileşime geçme konusunda çok dikkatli olmamız söylen…

sohbeti seçmeniz için en önemli 3 neden
sohbeti seçmeniz için en önemli 3 neden

Günümüzde, metin sohbeti farklı yaş gruplarına mensup insanlar arasında çok popüler…

Chat Odaları Sohbetleri

İnsanların yalnızlığını gidermek için kurulmuş olan Azgin.ORG günde yüzlerce kişiyi ağırlıyor. Bu sistem üzerinden giriş yaparak zıt fikirli kişiler ile seviyeli tartışmalar yapabileceğiniz gibi, sohbet ortamına giriş yaparak tam da benim gibi düşünüyor diyebileceğiniz kişiler ile de tanışabilirsiniz. Eğlenceli ve seviyeli sohbetlerin adresi Azgin.ORG sayesinde ücretsiz bir şekilde sohbete giriş yapabilmenizi sağlıyoruz. Ve siteye giriş sürecinde de siz değerli takipçilerimizden bir üyelik talebinde bulunmuyoruz.

Chat Sohbet

Uzun yıllardan beri verdiğimiz hizmetleri Azgin.ORG olarak daha da geliştirmek için çaba sarf ediyoruz. Ve bunu sizinle başaracağız. Chat sistemine; bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlardan giriş yapabilirsiniz. Yalnızlığınızı gidermek istediğinizde, yeni arkadaşlar ile vakit geçirmek istediğinizde ve arkadaşlarınız ile muhabbetin saatini sizler belirlemek istediğinizde yirmi dört saat yuzutr.net üzerinden yeni arkadaşlıklar kurabilir ve istediğiniz sürede sohbet edebilirsiniz.

Azgin.ORG - Mobil Chat

mirc indir

İyi bir sohbet deneyimi için Türkçe mirc programı tam size göre

Azgin.ORG - Mobil Chat

sohbet ekle

Size kendi sitenize bedava sohbet odasına eklemek için kodu alın.

Azgin.ORG - Mobil Chat

mobil sohbet

Uygulamayı cihazınıza indirip sohbete başlayın.